SPAT Chelm

SPAT Chelm


#1 2009-07-26 18:27:37

Pomian

Administrator

Zarejestrowany: 2008-06-19
Posty: 800

POUCZENIE!

Panowie jak już piszecie na forum jakieś propozycje dotyczące np. wyjazdów, treningów, ćwiczeń, imprez, zakupu sprzętu czy wielu innych spraw proszę o podawanie konkretów! Przynajmniej podstawowe informacje co?, gdzie?, jak?, za ile?. Wydaje mi się, że jesteście ludźmi wykształconymi i stać was na nieco bardziej wyczerpujące wypowiedzi w tych dziedzinach..


Przykładowo jak chcecie się umówić na wspólne bieganie np. po kumówce to niech nie będzie to typu " Kto chętny na bieganie po kumówce? TYLKO Kto chętny na bieganie po kumówce od godziny 18.00 do godziny 19.00 we wtorki, czwartki i soboty? Spotykamy się na kumówce o godzinie 17.50.

Mam nadzieję, że to do was dotrze ponieważ rozpisałem to wam jak przedszkolakom i jaśniej już nie potrafię. Chyba, że chcecie odpompowywać na treningach za popełnione błędy na forum... Może w taki sposób do was trzeba..

Macie wszyscy zwracać na to uwagę i upominać się wzajemnie.


P.S. To wszystko dotyczy każdego użytkownika forum, nawet tych którzy nie są w ekipie SPAT.


They call me warrior!

Offline

#2 2009-07-26 22:59:09

lopez

Moderator

Zarejestrowany: 2008-07-03
Posty: 776

Re: POUCZENIE!

Oj pomian bo komuna wróci, ja tam daje radę.


"W wojnie nie chodzi o to aby zginąć za swoją ojczyznę a o to aby sprawić żeby to tamci sku****le zginęli za swoją"

A05

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora